Legyőzte a Tata együttesét, ezzel pedig ezüstérmet szerzett az Agrofeed – ETO - SZESE kézilabda csapata az NB I/B – ben.

Magyar válogatott, valamint külföldi klasszisokkal erősítette meg keretét a CMB Cargo-UNI Győr női kosárlabda csapata.

A Barátság Sportparkban minden évben az egyik legnépszerűbb program a Tavaszi Sport- és Egészségnap.

Tovább »

Az ETO nyerte a rangadót

2017. május 16. 09:05

Az ETO FC nyerte a labdarúgó NB III győri rangadóját a Gyirmót II ellen a 29. fordulóban.

Tovább »

Tornászok telt ház előtt

2017. május 12. 10:58

Április végétől válthatók belépők az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál versenyeire.

Tovább »

Több játékos is távozik

2017. május 10. 11:34

A labdarúgó NBI 2016-2017-es szezonjából még három forduló van hátra. Az már korábban eldőlt, hogy az újonc Gyirmót FC Győr kiesett az élvonalból.

Tovább »

Ovis olimpikonok versenyeztek

2017. május 05. 22:06

Több, mint 300 nagycsoportos óvodás versenyzett a 23. Győri Oviolimpia döntőjében, a Magvassy Sportcsarnokban.

Tovább »

Kulcsár Krisztián a MOB új elnöke

2017. május 04. 09:46

A Magyar Olimpiai Bizottság keddi tisztújító közgyűlésén Kulcsár Krisztiánt választották meg a MOB új elnökének.

Tovább »

Több száz bringás

2017. április 26. 09:34

Idén már harmadik alkalommal rendezték meg a 2015-ben elindított Pannonhalma Prológ amatőr kerékpáros időfutamot.

Tovább »

EHF Kupa negyeddöntő Győrben

2017. április 22. 23:13

Hazai sportcsarnoka helyett szombaton ismét Győrben játszik EHF Kupa mérkőzést a Tatabánya férfi kézilabda csapata.

Tovább »

Irány az NB II !

2017. május 23. 08:17

Nézőcsúccsal és győzelemmel ünnepelte bajnoki címét az ETO.

Tovább »

Vasárnap Keglovich Kupa

2017. május 19. 08:46

Vasárnap 15 órakor az ETO Parkban rendezik a Keglovich László Megyei Magyar Kupa döntőjét.

Tovább »

Készül az EYOF-klip

2017. május 17. 08:29

A The Biebers zenekar a szerzője az Európai Ifjúsági Olimpiai fesztivál hivatalos dalának.

Tovább »

Egy pályafutás emléktárgyai

2017. május 14. 10:51

A nyár végéig érmekkel, serlegekkel kirakott út vezet majd el az olimpikonok terméig.

Tovább »

Döntőben a győriek

2017. május 11. 09:54

Teljessé vált a nyolcas döntő mezőnye a kadet leányok országos kosárlabda-bajnokságában.

Tovább »

Harmadik BL győzelem

2017. május 09. 09:46

Vasárnap már harmadszor hódította el a kézilabda Bajnokok Ligája trófeát a Győri Audi ETO KC.

Tovább »

Nemzetközi kupában indulhatnak

2017. május 05. 12:08

Sikeres idényt zártak a győri Szuperligás tekecsapatok.

Tovább »

Lemaradtak a bronzéremről

2017. május 04. 09:45

A női kosárlabda NBI - ben elvesztette a Cegléd elleni párharcot a CMB Cargo UNI Győr, így a negyedik helyen végzett a bajnokságban.