Több száz bringás

2017. április 26. 09:34

Idén már harmadik alkalommal rendezték meg a 2015-ben elindított Pannonhalma Prológ amatőr kerékpáros időfutamot.

Tovább »

EHF Kupa negyeddöntő Győrben

2017. április 22. 23:13

Hazai sportcsarnoka helyett szombaton ismét Győrben játszik EHF Kupa mérkőzést a Tatabánya férfi kézilabda csapata.

Tovább »

Aranyat nyert a Ménfőcsanak

2017. április 20. 22:55

Története során először nyerte meg az Amatőr Kupát a Ménfőcsanak labdarúgó csapata.

Tovább »

Négy között az Audi ETO

2017. április 19. 08:41

Hazai pályán simán, 28 – 22 – re legyőzte az Audi ETO a francia Metz – et a hétvégi BL negyeddöntő visszavágón

Tovább »

A legjobb négy között

2017. április 14. 10:30

A legjobb négy csapat között folytathatja a rájátszást a CMB Cargo-UNI Győr női kosárlabda csapata.

Tovább »

Győrben járt az új elnök

2017. április 10. 23:02

Országjáró körútján Győrbe is ellátogatott Bienerth Gusztáv, a Magyar Úszó Szövetség elnöke.

Tovább »

Győzni mennek

2017. április 09. 11:08

A női kézilabda Bajnokok Ligájában már a Final Four-ba jutás a tét.

Tovább »

Újra nyert a Gyirmót

2017. április 05. 09:13

Több, mint fél év után újra mérkőzést nyert a labdarúgó NBI - ben a Gyirmót FC Győr.

Tovább »

EYOF: a sportágak nagykövetei

2017. április 01. 23:14

Az olimpiai bajnok Pars Krisztián, Kammerer Zoltán és Berki Krisztián is nagykövete lesz a 14. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválnak

Tovább »

A csoport elsőségért játszanak

2017. március 29. 11:16

A Tatabánya férfi kézilabda csapata már biztosan továbbjutott a negyeddöntőbe az EHF Kupában.

Tovább »

Egyre népszerűbb

2017. április 25. 10:01

Szombaton rendezték az idei Manager Teniszbajnokság győri, regionális fordulóját.

Tovább »

Háziverseny a Cutlerben

2017. április 22. 23:12

Több mint hetven kezdő, és rutinosabbnak számító sportember vett részt a Cutler Fitness háziversenyén.

Tovább »

Aranyat nyerne a Ménfőcsanak

2017. április 20. 10:47

Javában zajlik az idei labdarúgó amatőr kupa döntő a budapesti Hidegkúti-stadionban.

Tovább »

Több mint száz csapat

2017. április 14. 23:22

Öt ország 101 csapatának nagyjából ezerhatszáz kézilabdás palántája vett részt a hagyományos győri utánpótlás-kézilabda tornán, a XXXII. Balázs-kupán.

Tovább »

Kezdődik a győri EB

2017. április 13. 09:27

Magyarország Szlovákiával közösen rendezi az U19-es fiú röplabda Európa-bajnokságot április 22-e és 30-a között.

Tovább »

Jól kezdték a rájátszást

2017. április 09. 11:09

A CMB Cargo UNI Győr magabiztosan legyőzte hazai pályán  a Diósgyőrt a női kosárlabda NB I negyeddöntős párharcának első meccsén.

Tovább »

Rangadó után lehetnek elsők

2017. április 07. 09:47

Az ETO FC Győr zsinórban tíz mérkőzést nyert meg a labdarúgó NB III-ban, ám a Tatabánya kizárása miatt fontos pontokat vesztett.

Tovább »

Jól vizsgázott

2017. április 04. 10:28

Vasárnap rendezték a Nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál kerékpáros tesztversenyét Győrben.

Tovább »

Tomori mégis marad Győrben

2017. március 31. 10:13

A korábbi döntéssel ellentétben Tomori Zsuzsanna a következő szezonra is marad a Győri Audi ETO női kézilabdacsapatában.

Tovább »

Kilenc győzelem zsinórban

2017. március 28. 09:37

A labdarúgó NB III 24. fordulójában az ETO FC a Honvédot fogadta, és sorozatban kilencedik győzelmét aratta.