Hazai pályán a csapatok

2017. augusztus 05. 12:36

Mindkét győri NBI-es labdarúgó csapat a hétvégén játssza első hazai bajnoki mérkőzősét ebben a szezonban.

Tovább »

Tizenegy GYAC-os az EYOF-on

2017. július 19. 10:40

A 152 magyar sportoló közül tizenheten valamelyik győri klub színeiben indulnak az EYOF-on.

Tovább »

Tizenhét győri fiatal indul

2017. július 13. 09:35

Végleges a 152 magyar versenyző névsora, a július 23-án kezdődő győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválra.

Tovább »

„Ezüstös” lengyel kaland

2017. július 07. 10:48

A győri Kapuy Júlia ezüstérmet szerzett távolugrásban a 12. Nemzetközi Gyermek Atlétikai Versenyen, Lengyelországban.

Tovább »

Győriekkel az Eb-re

2017. június 16. 21:37

Ott lesz az a decemberi Európa-bajnokságon a magyar női kézilabda válogatott.

Tovább »

Sorok nyerte a klasszikus számot

2017. június 14. 19:59

Győri sikerekkel zárult az atléták 122. országos felnőtt bajnoksága Székesfehérváron.

Tovább »

Cheerleading bajnokok győrben

2017. június 09. 20:19

Lenyűgöző emelésekből, fantasztikus koreográfiákból és persze a megszokott szurkolásból sem volt hiány a 2017-es Cheerleading Magyar Bajnokságon.

Tovább »

Győrben döntőztek a tekézők

2017. június 07. 20:20

Hazai érem ugyan nem született, de így is nagy volt a harc a bajnoki címekért.

Tovább »

Vb-selejtezőre készülnek Görbiczék

2017. június 06. 11:41

Kevés ideje jut a lazításra a Győri Audi ETO Bajnokok Ligája-győztes kézilabdázóinak.

Tovább »

300 judós az Audi Arénában

2017. május 31. 10:15

Szombaton és vasárnap az Audi Arénában rendezik a 10. Serdülő Judo Európa-kupát.

Tovább »

Menetelnek a Szuperligában

2017. július 21. 08:53

Bejutott az elődöntőbe a tenisz Szuperligában a GYAC csapata.

Tovább »

Jó úton a döntő felé a GYAC

2017. július 18. 09:06

A férfi tenisz Szuperligában a döntőbe jutásra pályázik a GYAC alaposan megerősödött csapata.

Tovább »

Novemberben lesz a győri rangadó

2017. július 07. 16:53

Mozgalmas az átigazolási szezon az ETO és a Gyirmót labdarúgó csapatainál.

Tovább »

Futótársukra emlékeztek

2017. június 27. 20:50

Nem csak a 27 kilométeres távval, hanem a hőséggel is meg kellett küzdeni a 8. Győr-Lipót futóversenyen.

Tovább »

Alakulnak a játékoskeretek

2017. június 15. 22:12

A labdarúgó bajnokságok átigazolási időszaka legalább annyira érdekes a szurkolók számára, mint a szezon.

Tovább »

Ovisok fociztak az ETO Parkban

2017. június 12. 21:51

A Győri Ovifoci Klub már 18 éve biztosítja a lehetőséget arra, hogy a legkisebbek is megismerkedjenek a labdarúgással.

Tovább »

Három győri játékossal az EB-re

2017. június 08. 21:46

Egy hét múlva kezdődik a női kosárlabda Európa-bajnokság Csehországban.

Tovább »

Elsöprő magyar siker

2017. június 07. 09:11

Elsöprő magyar siker, minden súlycsoportban magyar versenyző nyakába került az aranyérem a X. Judo Európa kupán, Győrben.

Tovább »

53 nap múlva EYOF

2017. június 01. 09:03

Ötvenhárom nap múlva elkezdődik Győrben az Európai Ifjúsági Olimpiai fesztivál.

Tovább »

Dudás góllal búcsúzott

2017. május 30. 09:39

Győzelemmel zárta első élvonalbeli idényét az NBI-ből már korábban kiesett Gyirmót.