Rekordot döntenek

2019. augusztus 15. 09:55

Augusztus 26. és 31. között az Audi Aréna Győr ad otthont az idei utánpótlás kick-box Európa-bajnokságnak.

Tovább »

Sima ETO siker a győri derbin

2019. augusztus 09. 09:22

Elmaradt a várt, nagy küzdelem a szerdai győri derbin a másodosztályú labdarúgó bajnokságban.

Tovább »

A feljutásra pályáznak

2019. augusztus 03. 00:45

Péntek este kezdetét veszi a labdarúgó NBII 2019-2020-as idénye.

Tovább »

Európa-bajnok: Magyarország!

2019. július 23. 09:11

A magyar válogatott kiváló játékkal, magabiztosan, 27-20-ra győzte le Hollandiát a Győrben rendezett női junior kézilabda Európa-bajnokság döntőjében.

Tovább »

Eddig minden meccsen győztek

2019. július 18. 13:23

Óriási lépést tett a magyar női junior kézilabda-válogatott az elődöntőbe jutás felé a győri Európa-bajnokságon.

Tovább »

Sztároktól tanulnak

2019. július 11. 09:22

Világklasszis kézilabdázóktól tanulhatják a sportág kisebb nagyobb fortélyait  a fiatalok.

Tovább »

7 sportág, 280 gyerek

2019. július 08. 08:41

A Győrkőc Fesztivál programjai közül a sport sem maradhat ki.

Tovább »

Elkezdődött a frizbi EB

2019. július 02. 09:06

A hétvégén elkezdődött az ultimate frizbi Európa-bajnokság, amelyen huszonnégy ország 1500 sportolója vesz részt.

Tovább »

Győr felkészülten várja a rajtot

2019. június 27. 15:13

Győr maximálisan felkészült arra, hogy sporttörténelmi esemény házigazdája legyen.

Tovább »

Titánok győri jégen

2019. június 20. 08:49

Együttműködési megállapodást kötött a Fehérvár AV19 SC és a Győri ETO Hockey Club.

Tovább »

Elkapta a rajtot az ETO

2019. augusztus 13. 09:11

A harmadik forduló mérkőzéseit rendezték a hétvégén a labdarúgó NBII-ben.

Tovább »

A városháza előtt lesz a befutó

2019. augusztus 03. 00:46

A Szent István út Városháza előtti szakasza lesz a 2020-as Giro d’Italia kerékpáros körverseny második napjának befutója.

Tovább »

Szurkolók előtt edzettek az ETO-s lányok

2019. július 31. 22:39

Nyitott kapus edzésre várták a szurkolókat kedden este az Audi Arénában.

Tovább »

Csoda a tatamin

2019. július 19. 23:17

Sipőcz Richárd bronzérmet nyert a +100 kilogrammos súlycsoportban a Papp László Sportarénában rendezett cselgáncs Nagydíjon.

Tovább »

Győzelemmel kezdtek

2019. július 13. 13:01

Az ünnepélyes megnyitóval csütörtökön este elkezdődött Győrben a  junior  női kézilabda Európa-bajnokság.

Tovább »

Két brit és egy ír arany az EB-n

2019. július 09. 09:09

Véget ért a győri Ultimate Frizbi Európa-bajnokság.

Tovább »

Sikeres VB-t rendezett Győr

2019. július 03. 09:02

Eddig a kontinensbajnokságok voltak a legrangosabb nemzetközi versenyek a junior tornászok számára.