AZ ETO 115 éves fennállásának alkalmából Jubileumi Családi Napot rendez az ETO FC Győr május 19-én.

Tavaly nagy sikert aratott az az evezős mini regatta, amelyen a Széchenyi Egytetem egységei az oxfordi evezősökkel mérték össze tudásukat.

Tovább »

Győrieknek szurkolhatunk

2019. április 11. 09:16

A magyar férfi és női tornászválogatott is tartalékos összeállításban szerepel a Lengyelországban az Európa-bajnokságon.

Tovább »

Profiknak tűntek az amatőrök

2019. április 05. 21:54

Cégeknek indított gokart bajokságot a győrújbaráti E-Kart Ring csapata.

Tovább »

Közeleg a BL-negyeddöntő

2019. április 02. 09:25

Huszonegy mérkőzés huszonegy győzelem, ez a Győri Audi ETO KC mérlege a női kézilabda bajnokságban.

Tovább »

Nehéz lesz a négybe jutni

2019. március 28. 08:13

Nehéz feladat vár a CMB Cargo Uni Győr női kosárlabdacsapatára.

Tovább »

A megyei döntőért versenyeztek

2019. március 22. 20:25

A mezei futók győri selejtezőjét ezúttal is a GYAC rendezte.

Tovább »

Diákolimpikonok az uszodában

2019. március 14. 09:04

Hat korcsoportban több mint 800 versenyző küzdött az érmekért az úszók diákolimpiájának országos döntőjében az Aqua Sportcentrumban.

Tovább »

A karatét népszerűsítették

2019. március 08. 21:38

Karatésokkal telt meg a győri Kovács Margit Iskola tornaterme.

Tovább »

Háromszáz résztvevő a győri EB-n

2019. március 05. 10:38

Huszonnégy országból háromszáz versenyzőt várnak a szervezők Győrbe, az Olimpiai Sportparkba a Masters erőemelő Európa-bajnokságra.

Tovább »

Vipers-Audi ETO a BL elődöntőben

2019. április 18. 08:52

Kisorsolták a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyesdöntőjének párosításait.

Tovább »

DVTK-Győr az elődöntőben

2019. április 12. 21:10

A Diósgyőrrel játszik a női kosárlabda bajnokság elődöntőjében a CMB Cargo-UNI Győr.

Tovább »

Újra Győr-Oxford evezősverseny

2019. április 09. 10:28

Tavaly nagy sikert aratott és messzire vitte a győri egyetemi evezőssport hírét a mini regatta.

Tovább »

Sorsoltak a junior torna VB-re

2019. április 04. 08:36

Világbajnokságot rendeznek a junior korosztálynak, az első házigazda Győr lesz.

Tovább »

Győri tornászok az EB-n

2019. március 29. 23:18

A férfi mezőnyben kettő, a nők között valószínűleg egy tornász képviseli a GYAC-ot a sportág Európa-bajnokságán.

Tovább »

Nagyot küzdött és nyert az ETO-SZESE

2019. március 26. 08:18

Nagyot küzdött és nyert a hétvégén az ETO-SZESE a másodosztályú férfi kézilabda bajnokságban.

Tovább »

Egyenruhára cserélték a mezt

2019. március 21. 09:05

Izgalmas kalandban volt része kedd délután a Gyirmót FC Győr labdarúgóinak, hiszen a 12. Arrabona Légvédelmi Rakétaezred csapatépítőjén vettek részt a játékosok.

Tovább »

Először győztek tavasszal

2019. március 12. 10:12

Megszerezte első győzelmét a férfi kézilabda NBI/B tavaszi idényében az Agrofeed ETO SZESE.

Tovább »

Erős emberek, hatalmas súlyok

2019. március 07. 10:46

A megnyitóünnepséggel kedden elkezdődött az Olimpiai Sportparkban a Masters, vagyis a 40 év feletti Erőemelők Európa-bajnoksága.

Tovább »

Az esélyesek jutottak a négy közé

2019. március 01. 23:05

Nem történt meglepetés a Győrben rendezett női kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőiben.