Ott lesz az a decemberi Európa-bajnokságon a magyar női kézilabda válogatott.

Tovább »

Sorok nyerte a klasszikus számot

2017. június 14. 19:59

Győri sikerekkel zárult az atléták 122. országos felnőtt bajnoksága Székesfehérváron.

Tovább »

Cheerleading bajnokok győrben

2017. június 09. 20:19

Lenyűgöző emelésekből, fantasztikus koreográfiákból és persze a megszokott szurkolásból sem volt hiány a 2017-es Cheerleading Magyar Bajnokságon.

Tovább »

Győrben döntőztek a tekézők

2017. június 07. 20:20

Hazai érem ugyan nem született, de így is nagy volt a harc a bajnoki címekért.

Tovább »

Vb-selejtezőre készülnek Görbiczék

2017. június 06. 11:41

Kevés ideje jut a lazításra a Győri Audi ETO Bajnokok Ligája-győztes kézilabdázóinak.

Tovább »

300 judós az Audi Arénában

2017. május 31. 10:15

Szombaton és vasárnap az Audi Arénában rendezik a 10. Serdülő Judo Európa-kupát.

Tovább »

Ezüstös ETO-SZESE

2017. május 24. 09:12

Legyőzte a Tata együttesét, ezzel pedig ezüstérmet szerzett az Agrofeed – ETO - SZESE kézilabda csapata az NB I/B – ben.

Tovább »

Krivacevic Győrbe igazol

2017. május 19. 23:19

Magyar válogatott, valamint külföldi klasszisokkal erősítette meg keretét a CMB Cargo-UNI Győr női kosárlabda csapata.

Tovább »

Az esőben is sokan sportoltak

2017. május 18. 08:34

A Barátság Sportparkban minden évben az egyik legnépszerűbb program a Tavaszi Sport- és Egészségnap.

Tovább »

Az ETO nyerte a rangadót

2017. május 16. 09:05

Az ETO FC nyerte a labdarúgó NB III győri rangadóját a Gyirmót II ellen a 29. fordulóban.

Tovább »

Alakulnak a játékoskeretek

2017. június 15. 22:12

A labdarúgó bajnokságok átigazolási időszaka legalább annyira érdekes a szurkolók számára, mint a szezon.

Tovább »

Ovisok fociztak az ETO Parkban

2017. június 12. 21:51

A Győri Ovifoci Klub már 18 éve biztosítja a lehetőséget arra, hogy a legkisebbek is megismerkedjenek a labdarúgással.

Tovább »

Három győri játékossal az EB-re

2017. június 08. 21:46

Egy hét múlva kezdődik a női kosárlabda Európa-bajnokság Csehországban.

Tovább »

Elsöprő magyar siker

2017. június 07. 09:11

Elsöprő magyar siker, minden súlycsoportban magyar versenyző nyakába került az aranyérem a X. Judo Európa kupán, Győrben.

Tovább »

53 nap múlva EYOF

2017. június 01. 09:03

Ötvenhárom nap múlva elkezdődik Győrben az Európai Ifjúsági Olimpiai fesztivál.

Tovább »

Dudás góllal búcsúzott

2017. május 30. 09:39

Győzelemmel zárta első élvonalbeli idényét az NBI-ből már korábban kiesett Gyirmót.

Tovább »

Irány az NB II !

2017. május 23. 08:17

Nézőcsúccsal és győzelemmel ünnepelte bajnoki címét az ETO.

Tovább »

Vasárnap Keglovich Kupa

2017. május 19. 08:46

Vasárnap 15 órakor az ETO Parkban rendezik a Keglovich László Megyei Magyar Kupa döntőjét.

Tovább »

Készül az EYOF-klip

2017. május 17. 08:29

A The Biebers zenekar a szerzője az Európai Ifjúsági Olimpiai fesztivál hivatalos dalának.

Tovább »

Egy pályafutás emléktárgyai

2017. május 14. 10:51

A nyár végéig érmekkel, serlegekkel kirakott út vezet majd el az olimpikonok terméig.