A belvárosban futottak

2018. április 24. 08:42

Idén a legsportosabb város címet viselő Győr is csatlakozott a Telekom Vivicittá Városvédő Futás helyszíneihez.

Tovább »

Versenyben az aranyért

2018. április 17. 09:08

Továbbra is versenyben van a bajnoki címért az ETO-SZESE férfi kézilabda csapata az NBI/B-ben.

Tovább »

Kétezer gól a Nemak Kupán

2018. április 12. 09:20

Az eredményhirdetéssel zárult a Nemak Kupa 2017/2018-as idénye a házigazda Lukács iskola sportcentrumában.

Tovább »

Danyi Gábor az új mester

2018. március 29. 08:43

Végre kiderült, szerda délután hivatalosan is bemutatták az Audi ETO KC új vezetőedzőjét és a vezetői stábot.

Tovább »

Győrben készül a válogatott

2018. március 21. 08:22

Győrben, az Audi Arénában a mérkőzés helyszínén készül a Hollandia elleni Európa-bajnoki selejtezőre a magyar női kézilabda válogatott.

Tovább »

Rangadót nyertek

2018. március 06. 09:04

Az Agrofeed-ETO-SZESE 12-12-es félidőt követően 21-19-re legyőzte a PLER-Budapest csapatát.

Tovább »

Visszavágtak a Bukarestnek

2018. február 28. 09:13

A címvédő Győri Audi ETO KC négy góllal legyőzte a vendég román CSM Bucuresti csapatát.

Tovább »

Rossz főpróba, jó előadás?

2018. február 21. 09:04

A vasárnapi, ifjúsági olimpiai kvalifikációs felvezetés után kedden kezdődött meg Győrben az idei légfegyveres Európa-bajnokság.

Tovább »

Elmaradt a bravúr

2018. február 02. 20:38

Az Oroszlány együttesét fogadta az Agrofeed - Széchenyi Egyetem Győri KC a férfi kosárlabda bajnokságban.

Tovább »

Maradtak a harmadik helyen

2018. január 10. 10:11

Húsz nap szünet után lépett pályára újra tétmeccsen a CMB Cargo-UNI Győr női kosárlabda csapata.

Tovább »

Négyszázan a világkupán

2018. április 20. 20:44

Az Olimpiai Sportparkban egymást érik a különböző sportágak világversenyei.

Tovább »

Győzelem az oxfordiak ellen

2018. április 13. 21:34

A Széchenyi Egyetem női és férfi nyolcasa is megnyerte a Mosoni-Dunán rendezett regattát.

Tovább »

Sportos országjárás Győrben

2018. március 30. 16:14

„Sportos országjárás” címmel rendeztek beszélgető estet az ETO Park Hotelben.

Tovább »

Könnyek között búcsúzott Görbe

2018. március 23. 14:51

Tétmérkőzést játszott a női kézilabda válogatott, de a közönség ezúttal sokkal inkább Görbicz Anita búcsújára volt kíváncsi.

Tovább »

Jöhet a Podgorica

2018. március 13. 08:49

A Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó fordulójában az Audi ETO KC hazai pályán legyőzte a szlovén Krim Ljubljanát.

Tovább »

Olimpikonok is rajtkőre álltak

2018. március 02. 22:09

Több világbajnoki érmes és olimpikon mellett a legtehetségesebb fiatal úszók is rajtkőre állnak a 9. Győr Open úszóversenyen.

Tovább »

Győri érmek az EB-n

2018. február 27. 08:53

Összesen nyolc harmadik helyezést gyűjtöttek a magyar versenyzők a légfegyveres Európa-bajnokságon az Audi Arénában.

Tovább »

Rekordot dönt

2018. február 17. 11:43

A hétvégén kezdődik és bő egy hétig tart Győrben a légfegyveres Európa-bajnokság.

Tovább »

Címvédés az Alcufer Kupán

2018. január 30. 11:16

Ismét a tavalyi győztes Lipót csapata nyerte az idei Alcufer Kupa labdarúgó teremtornát.

Tovább »

Győzelemmel kezdték az évet

2018. január 09. 09:39

A bajnoki címvédő Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata simán legyőzte a Vácot az NBI 10. fordulójában.